Czy to Twoja firma?

SPEED TRUCK MARTA SMOLIŃSKA praca

Bielawa
SPEED TRUCK MARTA SMOLIŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Bielawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SPEED TRUCK MARTA SMOLIŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPEED TRUCK MARTA SMOLIŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPEED TRUCK MARTA SMOLIŃSKA - oferty archiwalne

  • Kierowca w ruchu międzynarodowym

    SPEED TRUCK MARTA SMOLIŃSKA
    • Bielawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie pojazdu do 3,5t. na zleconych trasach, załadunki i rozładunki, dźwiganie powyżej 5kg

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: minimum miesiąc doświadczenia jako kierowca w ruchu międzynarodowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyjazdy na teren UE, praca od poniedziałku do niedzieli, według zleceń, wyjazdy od 2 do 4 tygodni, w

Pracodawcy w Bielawie