Czy to Twoja firma?

ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU praca

Bartoszyce
ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Lakiernik

    • Niemcy
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik Maszyn CNC

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Elbląg
    Polecana
    Dodana

ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU - oferty archiwalne

  • Pracownik techniczny - mechanik

    ELEWARR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ SPÓŁKI W MALBORKU
    • Bartoszyce
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przegląd i konserwacja maszyn i urządzeń, usuwanie usterek i awarii, utrzymanie w nienagannym stanie technicznym wszytskich maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Brak przeciwskazań do pracy na wysokości., bardzo wysoka kultura osobista, UPRAWNIENIE: znajomość urządzeń elewatora, znajomość funkcjonowania elewatora pod względem technologicznym., dobra organizacja pracy, Znajomość budowy i zasad działania urządzeń elewatora i umiejetności ich naprawy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca I zm. 7:00 -15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bartoszycach