Czy to Twoja firma?

Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki praca

Lipno
stacja i warszat samochodowy
Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki - oferty archiwalne

  • Diagnosta samochodowy

    Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki
    • Lipno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -prawidłowe i staranne wykonywanie pracy
      -wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
      - rzetelne prowdzenie dokumentacji związanych z wykonywaną pracą
      -zachowanie zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Posiadanie uprawnien do wyk. badań technicznych na podstawowej SKP, doś zawodowe min. 3 lata. Rzetelne prowadzenie dokumentacji, organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów samochodowych

    • Lipno

      -przyjmowanie samochdów i ustalanie usterek oraz okreslenie metod usuwania usterki,
      -badania stanu technicznego pojazdó za pomocą urządzeń diagnostycznych komputera,
      geometria przedniej, tylnej osi,
      - naprawa i usuwanie uszkodzeń w pojazdach samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Elektromechanik pojazdów samochodowych

    • Lipno

      -przyjmowanie samochodu i ustalanie usterek oraz określenie metod usuwania usterek w zespołac, układach i mechanizmach bezpieczeństwa instalacje oświetleniowe, sygnalizacyjne, strujące, zabezpieczające i zasilające- naprawa i usuwanie uszkodzeń
      - instalowanie i uruchamianie urządzeń w zespołach i układach bezpieczeństwa

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera - biegła

      Oferujemy

Pracodawcy w Lipnie