Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Włocławek
ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Włocławek
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa - pełna księgowość (nr 2748)

    ZESPÓŁ SPECJALISTYCZNYCH BIUR RACHUNKOWYCH ALABRUDZIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie ksiąg handlowych - pełna księgowość:
      -prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych;
      -dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;
      -prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;
      -rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, zaliczki itp.;
      -potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
      -rozliczanie faktur z importu i eksportu;
      -sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT oraz deklaracji ZUS;
      -prowadzenie ewidencji kasowej;
      -sporządzanie raportów finansowych;
      -dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych.
      -mile widziane doświadczenie z dziedziny: płac, kadr i zus:
      -sporządzanie list płac;
      -wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych;
      -obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włocławku