Czy to Twoja firma?

Bożena Labuda AUTO-HANDEL-KOMIS FUN praca

Gościcino
Bożena Labuda AUTO-HANDEL-KOMIS FUN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Gościcino
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Bożena Labuda AUTO-HANDEL-KOMIS FUN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bożena Labuda AUTO-HANDEL-KOMIS FUN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Bożena Labuda AUTO-HANDEL-KOMIS FUN - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodów osobowych

    Bożena Labuda AUTO-HANDEL-KOMIS FUN
    • Gościcino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca jako mechanik w warsztacie w Gościcinie. Stabilne zatrudnienie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia, umiejętność naprawy rozrządu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gościcinie