Czy to Twoja firma?

TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K. praca

Łojewo
TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia produkcja / przemysł hr / kadry

Oferty pracy TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Tokarz (nr 2232)

    TRANSPOL LIDER SP. ZO.O. SP.K.
    • Łojewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac tokarskich, obsługa maszyny zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, obsługa frezarki

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe 5 lat w pracy na stanowisku tokarz, doświadczenie w pracy na frezarce, dokładność, skrupulatność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Stróż/dozorca (nr 1507)

    • Łojewo
    • 2 800 zł / mies.

      opieka nad obiektem i mieniem, odpowiedzialność za identyfikację niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku potencjalnych zagrożeń, praca w godzinach nocnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łojewie