Czy to Twoja firma?

FHU POLZBYT SC Lange Jan, Lange Michał praca

Iława
FHU POLZBYT SC Lange Jan, Lange Michał najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Iława
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FHU POLZBYT SC Lange Jan, Lange Michał

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU POLZBYT SC Lange Jan, Lange Michał

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FHU POLZBYT SC Lange Jan, Lange Michał - oferty archiwalne

  • Specjalista obsługi / serwisant

    FHU POLZBYT SC Lange Jan, Lange Michał
    • Iława
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta i profesjonalne doradztwo w doborze produktu, składanie i przygotowywanie rowerów do sprzedaży, montaż akcesoriów, podstawowe naprawy sprzętu, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i ekspozycja produktu,
      obsługa posprzedażowa ( wykonywanie przeglądów okresowych oraz drobnych napraw)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Oczekujemy: sumienności i rzetelności w realizacji powierzonych zadań, profesjonalnego podejścia do obsługi klienta, podstawowej wiedzy na temat technologii rowerowej, podstawowych umiejętności technicznych i manualnych w zakresie napraw/serwisu, gotowości do nauki i szkoleń, dyspozycyjności; także w soboty. możliwość szybkiego rozwoju i awansu, szkolenia, wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne zależne od pracy i doświadczenia. Kontakt osobisty lub telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
  • Sprzedawca/serwisant

    • Iława
    • pełny etat

      serwis rowerów, sprzedaż towarów w branży sportowej, rowerowej, doradztwo, obsługa klienta-budowanie bazy stałych klientów, monitorowanie rynku i działań konkurencji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie jako serwisant - koniecznie, umiejetność obsługi kasy fiskalnej. Kontakt osobisty lub telefoniczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Iławie