Czy to Twoja firma?

PPUHiE SZYNAKA praca

Lubawa
usługi
PPUHiE SZYNAKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy PPUHiE SZYNAKA

Praca alert - powiadomienia

Praca PPUHiE SZYNAKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPUHiE SZYNAKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPUHiE SZYNAKA - oferty archiwalne

  • Młodszy technolog

    PPUHiE SZYNAKA
    • Lubawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie dokumentacji wykonawczej (rysunek techniczny, rozkroje, dokumentacja produkcyjna), nadzorowanie prac związanych z procesami technologicznymi, przygotowanie etykiet wyrobów, analiza problemów produkcyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane technologia drewna lub pokrewne), znajomość programów AutoCAD, umiejętność projektowania w programie w TopSolid będzie dodatkowym atutem, umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługi komputera, pakietów biurowych (Word, Excel). Kontakt osobisty lub telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa. Praca w godz. 8:00-16:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Palacz/ pracownik gospodarczy

    • Lubawa

      obsługa kotła co w sezonie,
      prace porządkowe, sprzątanie posesji zakładu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Uprawnienia do obsługi kotłów wodnych o mocy powyżej 50 kW. Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2800 - 3000 zł + premia uznaniowa.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technolog-konstruktor

    • Lubawa
    • 3 500-4 000 zł / mies.

      Przygotowanie dokumentacji wykonawczej (rysunek techniczny, rozkroje, dokumentacja produkcyjna), praca nad rozkrojem produktu oraz tworzenie prototypów, przygotowanie etykiet, wyrobów, nadzór, optymalizacja procesów produkcyjnych

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane technologią drewna, zarządzanie produkcją bądź pokrewne), znajomość programów CAD, umiejętność projektowania w programie w TopSolid będzie dodatkowym atutem, umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługi komputera, pakietów biurowych (Word, Excel). Kontakt osobisty lub telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

Pracodawcy w Lubawie