Czy to Twoja firma?

BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI praca

Łomża
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków/Tynkowanie
BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Łomża
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    BUD-MAR USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MARCIN KOZŁOWSKI
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Murowanie, układanie kostki brukowej, układanie płytek, szalowanie.
      Praca: Łomża i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 20 - 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie: 20 zł -25 zł brutto/godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik wykończenia wnętrz

    • Łomża

      Szpachlowanie, malowanie, montaż płyt G/K, układanie płytek.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łomży