Czy to Twoja firma?

INSTALATORSTWO SANITARNE EDMARK-INSTAL MAREK SNOPEK praca

Perzów
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
INSTALATORSTWO SANITARNE EDMARK-INSTAL MAREK SNOPEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Perzów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy INSTALATORSTWO SANITARNE EDMARK-INSTAL MAREK SNOPEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALATORSTWO SANITARNE EDMARK-INSTAL MAREK SNOPEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektromechanik

    PAULA Ingredients Sp. z o. o.
    • Parzew
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kontroler Jakości/Laborant

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik laboratoryjno-produkcyjny

    IZOTECHNIKA SPÓŁKA Z O. O.
    • Krapkowice
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca INSTALATORSTWO SANITARNE EDMARK-INSTAL MAREK SNOPEK - oferty archiwalne

  • Instalator sanitarny/pomocnik

    INSTALATORSTWO SANITARNE EDMARK-INSTAL MAREK SNOPEK
    • Perzów
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Rozprowadzanie instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną