Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO praca

Rzeszów
STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby z niepełnosprawnościami

    STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI BRUNO
    • Siedleszczany
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc dziecku z niepełnosprawnościami w czynnościach dnia codziennego; organizacja czasu wolnego dziecka z niepełnosprawnościami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: opieka nad osobami starszymi, przewleke chorymi i niepełnosp
      • Inne wymagania: W przypadku braku wykształcenia kierunkowego min. 1 rok doświadczenia jako opiekun medyczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
      • Opis wynagrodzenia: / stawka godzinowa
  • Asystent osobisty osób z niepełnosprawnościami

      Pomoc dziecku z niepełnosprawnościami w czynnościach dnia codziennego, organizacja czasu wolnego dziecka z niepełnosprawnościami; 30 godz. tygodniowo

      Wymagania

      • Uprawnienia: opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci
      • Inne wymagania: W przypadku braku wykształcenia kierunkowego, min. 1 rok doświadczenia w zawodzie asystenta lub opiekuna osoby niepełnosprawnej.

      Oferujemy

  • Opiekun dzieci z niepełnosprawnościami

    • Rzeszów

      Opieka nad dziećmi z niepełnosprawnościami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: KURS: OPIEKA NAD DZIEĆMI I OSOBAMI ZALEŻNYMI, CERTYFIKAT: OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH
      • Inne wymagania: [Inne] : Wymagane są kwalifikacje z zakresu opieki nad osobami z niepełnosprawnościami lub, w przypadku braku takich kwalifikacji, udokumentowane, minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie