Czy to Twoja firma?

BPF FISKUS BIURO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kędzierzyn-Koźle
DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA
BPF FISKUS BIURO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BPF FISKUS BIURO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BPF FISKUS BIURO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BPF FISKUS BIURO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowa / samodzielna księgowa

    BPF FISKUS BIURO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie ewidencji podatkowych wyznaczonych klientów w zakresie m.in. KH, PKPIR, EWIDENCJA PRZYCHODÓW, REJESTRY VAT (wraz z JPK), EŚT; sporządzanie deklaracji podatkowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. min. średnie kierunkowe, min. 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość programu COMARCH ERP Optima, istotna jest znajomość zagadnień podatkowych CIT,PIT, VAT i aktualnych przepisów, znajomość obsługi pakietu MS Office lub podobnych, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, komunikatywność Praca pon.-pt. 8-16 tej Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, następna na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenie uzależniona od kwalifikacji i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu