Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej Pleszew praca

Pleszew
dom pomocy społ.
Dom Pomocy Społecznej Pleszew najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka uroda / pielęgnacja / dietetyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej Pleszew

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej Pleszew

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dom Pomocy Społecznej Pleszew poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej Pleszew - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    Dom Pomocy Społecznej Pleszew
    • Pleszew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie z charakterystyką parcy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Pleszew

      zgodny z charakterystyką pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 830 PLN

Pracodawcy w Pleszewie