Czy to Twoja firma?

AC FINANSE Katarzyna Potajczuk-Czajka praca

Kędzierzyn-Koźle
USŁUGI FINANSOWE
AC FINANSE Katarzyna Potajczuk-Czajka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kędzierzyn-Koźle
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy AC FINANSE Katarzyna Potajczuk-Czajka

Praca alert - powiadomienia

Praca AC FINANSE Katarzyna Potajczuk-Czajka

  • Doradca klienta

    AC FINANSE Katarzyna Potajczuk-Czajka
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AC FINANSE Katarzyna Potajczuk-Czajka - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa klientów banku Alior Bank, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów bankowych i dbanie o wizerunek banku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wyk. średnie (z maturą), mile widziane doświadczenie, znajomość rynku finansowego, doświadczenie sprzedażowe Praca pon.-pt. 9-17 Miejsce wykonywania pracy: ALIOR BANK ul. Marii Konopnickiej 1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 8 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu