Czy to Twoja firma?

MULTIMER sp. z o.o. praca

Czystebłota

Jesteśmy Multimer, Twoim zaufanym producentem folii PCV, który od 1996 roku nieustannie rozwija swoją pasję do tworzyw sztucznych. Nasza podróż rozpoczęła się od dystrybucji, ale z czasem przekształciliśmy się w firmę wyłącznie produkcyjną, co pozwoliło nam skupić się na tym, co robimy najlepiej – tworzeniu wyjątkowych folii PCV.


Znajdujesz się w Frydrychowie, w sercu kujawsko-pomorskiego, gdzie każdego dnia z zaangażowaniem pracujemy nad tym, aby dostarczyć Ci produkty najwyższej jakości. Nasza oferta jest szeroka i różnorodna – od folii biurowych, przez wieńcowe, transparentne, aż po moletowane folie choinkowe i te przeznaczone do termoformowania. Co nas wyróżnia? To proste – możliwość stworzenia folii idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Kolor, wymiary, specyfikacja – wszystko to możesz u nas dostosować, aby finalny produkt był dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Jakość i obsługa klienta to dla nas priorytety. Specjalizujemy się w produkcji twardych folii PCV i płyt, które są łatwe do dalszej obróbki, co sprawia, że nasi klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał naszych produktów w swoich projektach. Jesteśmy dumni z tego, że nasze folie są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe.

Nasza firma to więcej niż tylko produkty – to zespół ludzi, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią. Choć nie możemy się pochwalić wszystkimi detalami naszej działalności, to możemy zapewnić, że stoją za nami lata doświadczenia, stabilność finansowa i przede wszystkim, chęć ciągłego rozwoju i innowacji.

Zapraszamy Cię do współpracy z MULTIMER – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

MULTIMER sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy MULTIMER sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MULTIMER sp. z o.o.

Mapa MULTIMER sp. z o.o.

Siedziba główna

MULTIMER sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MULTIMER sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Nowe Miasto Lubawskie
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Lublin
  5. Olsztyn
  6. Ostróda
  7. Biskupiec
  8. Łódź
  9. Bielsko-Biała
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024