Czy to Twoja firma?

PEK-MONT sp. z o.o. praca

Bielsk

Od naszego skromnego początku w 1992 roku, kiedy to zaledwie trzy osoby z pasją i wizją rozpoczęły działalność jako Zakład Obsługi Technicznej Przemysłu Rolno - Przetwórczego "Pek-Mont", przeszliśmy długą drogę, aby stać się jedną z wiodących firm w obsłudze przemysłu przetwórczego. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, innowacji i nieustannym dążeniu do perfekcji, co znajduje odzwierciedlenie w naszych produktach i usługach.

Specjalizujemy się w tworzeniu maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz w projektowaniu oczyszczalni ścieków, które są nie tylko efektywne, ale również przyjazne dla środowiska. Wprowadzenie Systemu Zarządzania Jakością i zdobycie Certyfikatu TuV CERT zgodnego z normą ISO 9001:2000 to dla nas nie tylko osiągnięcia, ale przede wszystkim potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Nasze produkty zdobyły uznanie na całym świecie, a nasza międzynarodowa obecność rozciąga się od Europy przez Azję, Australię, Afrykę, aż po obie Ameryki. To globalne zasięgi, które osiągnęliśmy dzięki zaufaniu naszych klientów i naszej zdolności do dostosowania się do różnorodnych potrzeb rynków międzynarodowych.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z wdrażania nowych technologii i nieustannego doskonalenia naszych produktów. Testy techniczno-technologiczne, które prowadzimy, pozwalają nam na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów.

W PEK-MONT, pełne zadowolenie klienta to nie tylko hasło – to wartość, która kieruje każdym naszym działaniem. Dążymy do tego, aby każdy kontakt z nami był dla naszych klientów doświadczeniem, które potwierdza, że wybrali partnera godnego zaufania.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Wciąż patrzymy w przyszłość, szukając nowych sposobów na ulepszanie naszych produktów i usług, aby nie tylko sprostać, ale wyznaczać nowe standardy w branży obsługi przemysłu przetwórczego. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Oferty pracy PEK-MONT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PEK-MONT sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PEK-MONT sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PEK-MONT sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Sierpc

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PEK-MONT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Bielsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      produkcja maszyn i urządzeń przetwórstwa mięsa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną