Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROMAT sp. z o.o. praca

Mąkolno
PRODUKCJA SPRZĘTU DO STEROWANIA PROCESAMI PRZEMYSŁOWYMI
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROMAT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Mąkolno
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROMAT sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROMAT sp. z o.o.

  • Elektromonter

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROMAT sp. z o.o.
    • Mąkolno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ELEKTROMAT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik działu elektrycznego

    • Mąkolno
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH , KURS PRAWA JAZDY B, obsługa programu NORMA, program AutoCad
      • Inne wymagania: obsługa programu WSCAD, uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV E i D Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA W GODZ. 6-14 WYNAGRODZENIE 4000 ZŁ + PREMIA UZNANIOWA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną