RASAR Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

RASAR sp. z o.o. praca

Warszawa

    W Rasar cenimy zaangażowanie i inicjatywę. Stawiamy na ludzi, którzy tak jak my, mają satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Nasi pracownicy mogą liczyć na zdobycie cennego doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego.

    W naszej firmie dbamy o dobrą komunikację i atmosferę w pracy. Nie tworzymy sztucznych barier. Pracowników traktujemy po partnersku. Wierzymy, że ludzie, którzy czują się dobrze w strukturach naszej firmy, lepiej wykonują swoją pracę.

RASAR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RASAR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RASAR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RASAR Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca RASAR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter elektronicznych systemów przeciwpożarowych

    • Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 300-6 400 zł / mies.
    • Jeżeli posiadasz zdolności manualne. Interesujesz się zagadnienienami elektroniki i ochrony przeciwpożarowej. To doskonale poradzisz sobie w naszym zespole.

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji przeciwpożarowych – okablowanie systemu, montaż urządzeń

      • Pomiary

      • Pomoc przy uruchomieniu systemu

      • Usuwanie usterek

      • Testy działania

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne. Minimum zawodowe w kierunku elektrycznym, elektronicznym lub pochodnym.
      • Znajomość obsługi podstawowych elektronarzędzi.
      • Umiejętność czytania schematów.
      • Samodzielna organizacja pracy
      • Dyspozycyjność (praca również w godzinach popołudniowych i nocnych)
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Ciekawą i odpowiedzialną pracę

      • Doskonalenie umiejętności w zakresie programowania systemów SSP, DSO i innych, na dedykowanych kursach i szkoleniach.

      • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego jako technik/inżynier serwisu

      • Sukcesywne podwyżki wynagrodzenia, zgodnie z zaangażowaniem, rozwojem umiejętności i kompetencji.

      • Przejrzysty system premiowania

Pracodawcy w Warszawie