Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA praca

Pewel Mała
Sklep spożywczo-przemysłowy
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - REMONTOWA NATAN MARIA SATŁAWA
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca w sklepie spożywczo-przemysłowym, kasowanie, wykładanie i przyjmowanie towaru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca dwuzmianowa: 7.00-15.00, 12.00-20.00 możliwość zawarcia umowy o pracę po zakończeniu umowy zle