Czy to Twoja firma?

ARARAT Hrachya Khachatryan praca

Grudziądz
ARARAT Hrachya Khachatryan najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy ARARAT Hrachya Khachatryan

Praca alert - powiadomienia

Praca ARARAT Hrachya Khachatryan

  • Sprzątaczka

    ARARAT Hrachya Khachatryan
    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ARARAT Hrachya Khachatryan poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARARAT Hrachya Khachatryan - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Grudziądz
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodny z zawodem

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie zawodowe,doświadczenie w zawodzie, umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie brutto 4500 zl/m-c.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grudziądzu