SPORT REVOLUTION s.r.o.

Czy to Twoja firma?

SPORT REVOLUTION s.r.o. praca

Witaj w świecie SPORT REVOLUTION s.r.o., gdzie pasja do sportu i miłość do natury przeplatają się z innowacyjnością i skandynawskim designem. Jako twórcy marki 2117 of Sweden, od 2003 roku nieustannie dążymy do tego, aby nasza odzież sportowa była synonimem jakości, funkcjonalności i stylu.

Nasza oferta to szeroka gama odzieży narciarskiej i sportowej, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Od kurtki softshellowych, przez outdoorowe płaszcze, po kamizelki i swetry – każdy produkt jest przemyślany i zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i ochronę, niezależnie od warunków. Dzieci również znajdą coś dla siebie w naszej kolekcji odzieży sportowej, która jest równie funkcjonalna i stylowa.

Jesteśmy dumni z naszego skandynawskiego dziedzictwa, które odzwierciedla się w każdym szwie i linii naszych produktów. To właśnie skandynawskie wzornictwo, połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak ultra cienka powłoka DWR, membrany TPE, wełna MERINO, PRIMALOFT, system poszukiwania lawin RECCO®, izolacja DUPONT SORONA, czy włókna REPREVE, stanowi o unikalności naszej marki.

Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety, dlatego nasze produkty spełniają normy ekologiczne REACH 148 i Oeko-tex-100. Zależy nam na środowisku, dlatego w naszym procesie produkcyjnym stosujemy ekologiczne podejście, które minimalizuje wpływ na planetę.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym jest silna i ciągle rośnie. Marka 2117 of Sweden jest obecnie dostępna w 18 krajach na 4 kontynentach, co świadczy o naszej globalnej atrakcyjności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie.

W SPORT REVOLUTION s.r.o. jesteśmy więcej niż tylko marką odzieży sportowej – jesteśmy społecznością ludzi, którzy dzielą wspólną pasję do przygody, odkrywania i szacunku dla natury. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej rewolucji i razem z nami odkrywał radość płynącą ze sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

SPORT REVOLUTION s.r.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SPORT REVOLUTION s.r.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPORT REVOLUTION s.r.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Mapa SPORT REVOLUTION s.r.o.

Siedziba główna

SPORT REVOLUTION s.r.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Żywiec
  6. Sosnowiec
  7. Bydgoszcz
  8. Gliwice
  9. Kęty
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SPORT REVOLUTION s.r.o. - oferty archiwalne

  • Jesteś zapalonym sportowcem - najlepiej narciarzem lub rowerzystą

    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-8 000 zł / mies.
    • SPORT REVOLUTION zajmuje się dystrybucją marek sportowych w branży narciarskiej i rowerowej.
      Poszukujemy przedstawiciela marki GTS.

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska pracy:Zarządzanie bazą klientów hurtowych, sklepów sportowych - zazwyczaj sklepy składają sezonowe zamówienia wstępne i ponowne z naszego B2B - obejmuje to odzież sportową GTS.Telefoniczna i pisemna komunikacja z klientami w celu ustalenia ich potrzeb.

      Wymagania

      Min. Wykształcenie średnie;Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest wymagane;Umiejętności PC;Orientacja na klienta;Entuzjazm i apetyt na pracę;Niezależność i odpowiedzialność;Chęć kontynuowania kariery w branży sportowej.
      Jest, to praca dla Ciebie jeśli: jesteś zapalonym sportowcem - najlepiej narciarzem lub rowerzystą

      Oferujemy

      A co Ci oferujemy?
      Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia- premie w zależności od zawieranych transakcji
      Umowę o pracę na pełny etat (HPP)
      Laptop, tablet, samochód służbowy rok 2022 z dopłatą do oleju napędowego za prywatne km, telefon komórkowy, kartę multisport, karnet sezonowy do ośrodka narciarskiego, zniżki na produkty i usługi firmy
      Miejsce pracy na terenie całej Polski - według uznania - tylko raz w tygodniu lub raz na 14 dni musisz przyjechać do Szczyrku, gdzie znajduje się nasz magazyn.

  • Sprzedawca w sklepie z odzieżą sportową w Szczyrku

    • Szczyrk
    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Czy zgadzasz się z nami, że pierwszorzędna obsługa i sprawne działanie to podstawy dobrze funkcjonującego sklepu? Jesteśmy odnoszącą sukcesy czechosłowacką firmą i jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie najlepszych zakupów odzieży sportowej w Beskidach.

      • Kompleksowa odpowiedzialność za prowadzenie powierzonego sklepu
      • Monitorowanie kluczowych wskaźników (np. sprzedaży, rabatów) i podejmowanie działań w celu poprawy wyników
      • Doradzanie w zakresie wyboru towarów i informowanie o ich dostępności
      • Praca przy przyjmowaniu nowych towarów, przemieszczaniu towarów i uzupełnianiu towarów
      • Praca z kasą fiskalną i terminalem płatniczym
      • Udział w budowaniu pozytywnej atmosfery na hali produkcyjnej

      Wymagania

      • doświadczenie w handlu detalicznym i sporcie będzie dodatkowym atutem
      • silna orientacja na klienta i wyniki
      • MS Office na poziomie podstawowym
      • zdolności organizacyjne, umiejętność dostosowania się do zmian, otwartość na innowacyjne podejścia i rozwiązania
      • zainteresowanie klientami i komunikacją z nimi
      • gotowość do pracy z towarem i z kasą fiskalną
      • odpowiedzialny stosunek do pracy i współpracowników

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie do 6000 zł brutto
      • bardzo ciekawy rabat pracowniczy na zakupy odzieży
      • Korzyści dla pracowników TMR a.s.