Czy to Twoja firma?

EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kielce
EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn logistyka / spedycja / transport media / pr / reklama / marketing praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. wsparcia działu handlowego

    EURO - EKO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków będzie należało:
      - Przygotowanie dokumentów handlowych w przewozie międzynarodowym oraz nadzór nad wszelką dokumentacją związaną z realizowanymi działaniami
      - Przygotowanie i ewidencja zleceń transportowych
      - Katalogowanie i archiwizacja faktur
      - Obsługa sprzętów biurowych
      - Komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami, także zagranicznymi
      - Monitorowanie podległego rynku oraz pozyskiwanie informacji
      - Tworzenie baz danych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Do Twoich obowiązków będzie należało : - Przygotowanie dokumentów handlowych w przewozie międzynarodowym oraz nadzór nad wszelką dokumentacją związaną z realizowanymi działaniami - Przygotowanie i ewidencja zleceń transportowych - Katalogowanie i archiwizacja faktur - Obsługa sprzętów biurowych - Komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami, także zagranicznymi - Monitorowanie podległego rynku oraz pozyskiwanie informacji - Tworzenie baz danych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Kielce
    • staż/praktyka
    • 6 000 zł / mies.

      Odbiór zużytego oleju posmażalniczego z branży gastronomicznej i spożywczej na terenie całego kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B, CONAJMNIEJ MIESIĘCZNE DOŚWIADCZENIE NA WSKAZANYM STANOWISKU
      • Inne wymagania: Praca w ramach własnej działalności gospodarczej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w ramach własnej działalności gospodarczej.

Pracodawcy w Kielcach