Czy to Twoja firma?

KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Małogoszcz
KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wagowy

    KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Małogoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOSD GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Zakres obowiązków

      Bieżące utrzymanie produkcji zakładu przeróbczego, obsługa linii produkcji kruszyw.
      Miejsce wykonywania pracy: Kopalnia "Głuchowiec"

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Małogoszczu