Czy to Twoja firma?

Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie praca

Iława
Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie

  • Psycholog

    Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie
    • Iława
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Miejskie Nr 3 w Iławie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Iława
    • Zakres obowiązków

      Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wymiar etatu 8/22 , kontakt osobisty lub telefoniczny 0 089 648 24 36

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 119 do 1 536 PLN
      • Opis wynagrodzenia: W zależności od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Iławie