Czy to Twoja firma?

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG praca

Radom
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG

Praca alert - powiadomienia

Praca Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG

  • 135 - protetyk słuchu

    Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
    • Radom
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG - oferty archiwalne

  • 136 - logopeda

    • Radom
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      świadczenie usług logopedycznych dla dzieci

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: logopedia lub surdologopedia
      • Inne wymagania: umiejętność pracy i nawiązywania kontaktu z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomiu