Czy to Twoja firma?

PIZZERIA GRUBY BENEK Anna Bzura praca

Łomża
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne.
PIZZERIA GRUBY BENEK Anna Bzura najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PIZZERIA GRUBY BENEK Anna Bzura

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIZZERIA GRUBY BENEK Anna Bzura

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PIZZERIA GRUBY BENEK Anna Bzura - oferty archiwalne

  • Dostawca pizzy

    PIZZERIA GRUBY BENEK Anna Bzura
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dostawca pizzy.
      Praca: Łomża i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: - znajomość topografii miasta, prawo jazdy kat. B, doświadczenie- mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; umowa zlecenie; wynagrodzenie: 19,70 zł brutto/godz.

Pracodawcy w Łomży