Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Adam HALEK praca

Kędzierzyn-Koźle
PUB RICCO
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Adam HALEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Adam HALEK

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Adam HALEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Adam HALEK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w branży mięsnej

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Adam HALEK
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala, przyjmowanie towaru od dostawców, wykładanie towaru, utrzymanie czystości w miejscu pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, wymagane doświadczenie w pracy w sklepie mięsnym, książeczka sanitarno-epidemiologiczna Praca wt. -sob. 8-16 Miejsce pracy: Hala Manhatan stoisko 155

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu