Czy to Twoja firma?

BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik praca

Świebodzice
BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik - oferty archiwalne

  • Asystent nauczyciela przedszkola

    BAJKOWE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI Paweł Olejnik
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi do lat 6, pomoc dla nauczyciela w prowadzeniu zajęć

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świebodzicach