BOROWSKA IWONA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AKCENT

BOROWSKA IWONA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AKCENT najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BOROWSKA IWONA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AKCENT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOROWSKA IWONA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AKCENT

Wybrane oferty innych pracodawców

BOROWSKA IWONA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AKCENT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BOROWSKA IWONA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AKCENT - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Frombork
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy przygotowaniu posiłków, pomoc przy wydawaniu posiłków, praca na zmywaku, obróbka mięs i warzyw

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Barman

    • Frombork

      obsługa klienta, przygotowywanie zimnych i gorących napoi, zamawianie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Urprawnienia: prawo jazdy kat. B - mile widziane. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

Pracodawcy w Braniewie