Czy to Twoja firma?

ART-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE I ERB-STOMATOLOGIA KRZYSZTOF PILARCZYK praca

Łódź
ART-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE I ERB-STOMATOLOGIA KRZYSZTOF PILARCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ART-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE I ERB-STOMATOLOGIA KRZYSZTOF PILARCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ART-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE I ERB-STOMATOLOGIA KRZYSZTOF PILARCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ART-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE I ERB-STOMATOLOGIA KRZYSZTOF PILARCZYK - oferty archiwalne

  • Asystentka stomatologiczna

    ART-BUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE I ERB-STOMATOLOGIA KRZYSZTOF PILARCZYK
    • Łódź
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
      - przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy
      - sterylizacja narzędzi i materiałów
      - przygotowywanie Pacjenta do zabiegu
      - utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 886 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi