Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARKADA MARIUSZ JAKUBOWSKI praca

Skórcz
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARKADA MARIUSZ JAKUBOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Skórcz
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARKADA MARIUSZ JAKUBOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARKADA MARIUSZ JAKUBOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARKADA MARIUSZ JAKUBOWSKI - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ARKADA MARIUSZ JAKUBOWSKI
    • Skórcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa klientów
      - Sporządzanie zamówień,
      - Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw,
      - Wykładanie towaru
      - Dbanie o porządek w miejscu pracy
      Pracodawca oferuje:
      - umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz stabilne zatrudnienie,
      - przyjazną atmosferę.

      Wymagania

      • Uprawnienia: odpowiedzialność za powierzone działania, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami, sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, Wysoka kultura osobista , obsługa wózków widłowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skórczu