Czy to Twoja firma?

REHAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kędzierzyn-Koźle
DZIAŁALNOŚĆ FIZJOTERAPEUTYCZNA
REHAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy REHAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca REHAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Magister farmacji Opole

    GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna
    • Opole
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca REHAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    REHAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kędzierzyn-Koźle
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Indywidualna praca z pacjentem, fizykoterapia, dobór sprzętu rehabilitacyjnego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fizjoterapia
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wyk. średnie kierunkowe lub wyk. wyższe licencjat z fizjoterapii lub wyk. wyższe mgr z fizjoterapii, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość języka polskiego Praca pon.-pt. 8-16 Miejsce pracy: ul. Poziomkowa 13 lub ul. Stanisława Moniuszki 2 lub rehabilitacja w domu u klienta ( dojazd do pacjenta samochodem służbowym)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 775 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wyk. średnie kierunkowe lub wyk. wyższe licencjat z fizjoterapii lub wyk. wyższe mgr z fizjoterapii, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość języka polskiego Praca pon.-pt. 8-16 Miejsce pracy: ul. Poziomkowa 13 lub ul. Stanisława Moniuszki 2 lub rehabilitacja w domu u klienta ( dojazd do pacjenta samochodem służbowym)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu