Czy to Twoja firma?

KRAJOWE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rzgów
KRAJOWE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rzgów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KRAJOWE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRAJOWE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KRAJOWE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    KRAJOWE CENTRUM EDUKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe na terenie i wokół budynku, usuwanie drobnych awarii elektrycznych i hydraulicznych.

      Praca w systemie jednozmianowym w godz.: 7-15.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziana osoba, tzw. "złota rączka" [min. ślusarz, osoba posiadająca umiejętności/uprawnienia elektryczne oraz wynikajace z pracy na stanowisku hydraulik, elektryk],

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Rzgowie