Czy to Twoja firma?

BB-LIGHT Sp. z o.o. praca

Rzeszów
BB-LIGHT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BB-LIGHT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BB-LIGHT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BB-LIGHT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter, monter fotowoltaiki, monter klimatyzacji

    BB-LIGHT Sp. z o.o.
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż osprzętu typu gniazda, łączniki, oświetlenie, domofony, itp w blokach mieszkalnych.
      Montaż instalacji fotowoltaicznych.
      Montaż klimatyzatorów typu split.
      Możliwe przyuczenie do zawodu elektromontera.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 [Praca na okres próbny] : 3 m-ce / bezterminowo [System wynagrod
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Pracodawcy w Rzeszowie