Czy to Twoja firma?

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE praca

Kędzierzyn-Koźle
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚL. K-KOŹLE
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Pomoc nauczyciela współpracuje z dyrektorem szkoły i pracownikami pedagogicznymi w wychowaniu dzieci, współdziała w utrzymaniu ładu i porządku w klasie oraz dba o należytą dyscyplinę pracy. Zachowując się taktowanie wobec przełożonych, dzieci, rodziców współpracowników i interesantów. Spełnienie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków, polecane przez nauczycielkę oddziału oraz inne czynności wynikające z rozkładu zajęć dzieci w ciągu dnia, a mianowicie: pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci ,utrzymywanie w ładzie i porządku oraz czystości przydzielonej klasopracowni, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, pomoc nauczycielowi w roztaczaniu opieki nad dzieckiem chorym, do czasu przybycia rodzica, usuwanie wszelkich dostrzeżonych braków i błędów grożących wypadkiem lub mogących przynieść szkodę zdrowiu dzieci, jeśli usunięcie ich we własnym zakresie jest niemożliwe, zgłaszanie dyrektorowi szkoły, czuwanie nad bezpieczeństwem dziecka/dzieci w szatni i innych pomieszczeniach szkolnych oraz na podwórku i boisku szkolnym podczas przerw śródlekcyjnych, pomoc w odprowadzaniu dzieci na pływalnie oraz opieka nad dzieckiem/dziećmi podczas pobytu na pływalni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wyk. średnie Praca w pon.- pt. według planu lekcji na 1/2 etatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

      Konserwator zobowiązany jest do:
      1. Stałego przeglądu sprzętu szkolnego i jego konserwacji.
      2. Przeglądu punktów świetlnych.
      3. Usuwanie usterek wg zgłoszeń opiekunów klasopracowni.
      4. Utrzymanie urządzeń sanitarnych itp. i ich konserwacji.
      5. Wykonywanie drobnych remontów na zlecenie Dyrektora szkoły.
      6. Konserwacja ogrodzenia szkoły.
      7. Stałej troski o estetykę gablot, gazetek szkolnych na korytarzach (ramki).
      8. Utrzymanie ładu i porządku w piwnicy.
      9. Dbałość o powierzony sprzęt.
      10. Utrzymanie porządku wokół szkoły, pomoc w sprzątaniu wokół szkoły, koszenie, grabienie trawy, obcinanie żywopłotu, odśnieżanie.
      11. Zakupu niezbędnych materiałów potrzebnych przy naprawie sprzętu i urządzeń szkolnych.
      12. Innych czynności wynikających z potrzeb organizacyjnych szkoły zaleconych przez Dyrektora szkoły.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. zawodowe, wymagane doświadczenie, komunikatywna znajomość języka polskiego, uprawnienia elektryczne do 1kV. Praca w pon. - pt. od 8:00 do 12:00

      Oferujemy

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu