Czy to Twoja firma?

Piotr Bober Firma Handlowo - Usługowa BOBER praca

Szczepanów
Handel, budownictwa
Piotr Bober Firma Handlowo - Usługowa BOBER najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Szczepanów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Piotr Bober Firma Handlowo - Usługowa BOBER

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Bober Firma Handlowo - Usługowa BOBER

  • Robotnik budowlany

    Piotr Bober Firma Handlowo - Usługowa BOBER
    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Piotr Bober Firma Handlowo - Usługowa BOBER - oferty archiwalne

    • Brzesko
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac budowlanych: układanie kostki, prace brukarskie. Praca na terenie powiatu brzeskiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane chęci do pracy, mile widziane uprawnienia operatora koparki do 25 ton, możliwość przyuczenia do pracy na wskazanym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na okres próbny - docelowo praca na stałe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową