JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK

Czy to Twoja firma?

JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK praca

Stare Kurowo

Od ponad dekady JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w branży transportowo-logistycznej oraz w obszarze bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej. Z siedzibą w malowniczym Łęgowie, nasza firma z dumą świadczy usługi dla klientów na terenie całej Unii Europejskiej, a także na rynku krajowym.

Nasza historia zaczęła się w 2010 roku, kiedy to z pasji do doskonałości i zrozumienia potrzeb rynku, zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty, która w pełni odpowiada na oczekiwania naszych klientów. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, inwestując w nowoczesną flotę i szkolenie wykwalifikowanej załogi.

Specjalizujemy się w przewozach objętościowych typu jumbo, a także w transporcie zestawami o różnych ładownościach – od 4,5t do 18t. Nasze usługi transportowe obejmują zarówno transport całopojazdowy, drobnicowy, jak i międzynarodowy. Z pełną odpowiedzialnością podchodzimy do każdego powierzonego nam ładunku, zapewniając jego stały monitoring oraz profesjonalną obsługę.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Dlatego nasza flota składa się z najnowszych samochodów ciężarowych renomowanych marek takich jak SCANIA, DAF i MAN, a naczepy posiadają certyfikat bezpiecznego ładunku „XL-CODE”. Wszystko to, aby nasze usługi spełniały europejskie normy ekologiczne i były na najwyższym poziomie.

Główne destynacje naszych przewozów to kraje takie jak Niemcy, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, Austria, Włochy, Hiszpania i oczywiście Polska. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć te różnorodne rynki, dostarczając ładunki na czas i dbając o perfekcyjną obsługę.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z dostaw realizowanych zawsze zgodnie z ustalonym harmonogramem, wykwalifikowanej załogi oraz własnej floty, która pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów. Posiadamy stosowne uprawnienia i certyfikaty, które są gwarancją najwyższych standardów w branży.

W JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klienta to fundamenty trwałego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już nam zaufali.

JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Stare Kurowo
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Gorzów Wielkopolski
  4. Bielsko-Biała
  5. Strzelce Krajenskie
  6. Wrocław
  7. Opole
  8. Szczecin
  9. Kraków
  10. Sulechów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca JKW-BIZNES JOLANTA WAWRZYNIAK - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy kat..C+E

    • Stare Kurowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України

    • Zakres obowiązków

      • Realizacja dostaw towarów;

      • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem;

      • Dbanie o stan floty samochodów.

      • Dbałości o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95,

      • ważnego zaświadczenia o niekaralności,

      • posiadania karty do tachografu cyfrowego,

      • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,

        znajomość języka polskiego,

      • ważne badania lekarskie oraz psychologiczne

      Oferujemy

      • pracę na trasach międzynarodowych,

      • atrakcyjny i korzystny system wynagrodzeń -

      • terminowe wypłaty wynagrodzeń i innych świadczeń,

      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

      • opiekę działu planowania transportu,

      • przestrzeganie norm czasu pracy kierowców,

        odzież ochronną do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy,

      • zaplecze socjalne