Czy to Twoja firma?

PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Krotoszyn
PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Doradca klienta

    PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Koźmin Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Praca PEKT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      wykształcenie min. średnie, kontakt z klientem, kultura osobista, mile widziane doświadczenie oraz znajomość branży
      zgodny ze stanowiskiem
      pracodawca poszukuje pracownika w placówce partnerskiej
      praca Santander Bank Polska Koźmin Wlkp.
      oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy - wymagana dobra znajomość j. polskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, średnie branżowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: kontakt z klientem, kultura osobista, mile widziane doświadczenie oraz znajomość branży

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w okresie próbnym, po okresie próbnym do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krotoszynie