Czy to Twoja firma?

DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO praca

Niebocko
DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO

Praca alert - powiadomienia

Praca DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO - oferty archiwalne

  • Technik farmaceutyczny

    DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO
    • Niebocko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż w aptece, obsługa komputera, wprowadzanie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: farmacja

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

    • Żurawica

      Ekspedycja w punkcie aptecznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne
      • Inne wymagania: Mile widziani absolwenci bez doświadczenia zawodowego. Praca w godz. 08:00 - 16:00 oraz 12:00 - 20:00

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną