Czy to Twoja firma?

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. praca

Gorzów Wielkopolski
Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp.

  • Sprzątaczka

    Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp.
    • Kostrzyn nad Odrą
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      sprzątanie biur Komisariatu Policji w Kostrzynie nad Odrą

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: nieposzlakowana opinia, wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze+ wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim