Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK praca

Olecko
Opieka dzienna nad dziećmi.
Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK

  • Nauczyciel przedszkola

    Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK
    • Olecko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Ognisko Edukacyjne Renata Dunaj, Przedszkole SMYK Żłobek SMYCZEK - oferty archiwalne

  • Opiekunka dziecięca

    • Olecko
    • Zakres obowiązków

      pełnienie funkcji opiekuńczo-wychowawczych, dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci, planowanie i organizacja zabaw dla dzieci (praca w żłobku)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne lub średnie + kurs opiekunki dziecięcej. Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olecku