Czy to Twoja firma?

Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa praca

Krotoszyn
Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Praca alert - powiadomienia

Praca Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowych

    Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
    • Krotoszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      średnie ekonomiczne lub wyższe, mile widziane doświadczenie w księgowości, znajomość programów komputerowych WORD, Excel

      dekretacja faktur, księgowanie i analiza naliczeń, rozliczanie kosztów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, średnie branżowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
      • Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU WORD, EXCEL
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Gospodarz osiedla

    • Krotoszyn

      wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w zieleni

      - utrzymanie czystości i porządku na osiedlu,
      - koszenie trawy,
      - odśnieżanie,
      - transportowanie odpadów wielkogabarytowych,
      - udrażnianie instalacji kanalizacyjnej i sprzątanie
      miejsce wykonywania pracy: Krotoszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zieleni

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 930 PLN

Pracodawcy w Krotoszynie