Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu praca

Wałbrzych
Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora-Biały Kamień w Wałbrzychu
    • Wałbrzych
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Utrzymanie w czystości sal i łazienek mieszkańców, korytarzy, sal dziennego pobytu, świetlicy, stołówki, kuchenek pomocniczych, WC i łazienek ogólnodostępnych, pomieszczeń biurowych, szatni pracowników wraz z łazienką oraz gabinetów specjalistycznych sprzątanie nie rzadziej niż raz dziennie (w tym m.in. mycie podłóg, sanitariatów, wanien i umywalek, okładziny ściennej, ścieranie kurzu, mycie szaf, pólek i innych mebli wyposażeniowych, wynoszenie śmieci, mycie okien w miarę potrzeby itp.).
      2. Przewietrzanie sal, dezynfekcja pomieszczeń, łóżek, szafek i innego sprzętu.
      3. Utrzymanie porządku i czystości wewnątrz wszystkich szaf, szafek, schowków i magazynków.
      4. Wymiana w salach mieszkańców ręczników oraz pościeli minimum raz w tygodniu.
      5. Wymiana odzieży mieszkańców w zależności od potrzeb, zanoszenie jej do pralni, robienie prania oraz przenoszenie jej z pralni i rozkładanie do szaf poszczególnych mieszkańców.
      6. Pobieranie z kuchni posiłków dla mieszkańców leżących oraz sprzątanie naczyń po posiłkach i przekazywanie ich do kuchni.
      7. Systematyczne uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło, płyn do dezynfekcji itp.) w łazienkach i toaletach.
      8. Pomoc w obsłudze mieszkańców, w podstawowych czynnościach życiowych (np. przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych, wykonywaniu czynności higienicznych i pielęgnacyjnych, karmieniu osób leżących itp.) oraz nauka samodzielności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + wysługa. Praca w godz. 7-15, 11-19
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta

    • Wałbrzych
    • część etatu

      Dokonywanie diagnostyki funkcjonalnej każdego mieszkańca domu.
      Kwalifikowanie, planowanie i prowadzenie fizjoterapii.
      Dobieranie do indywidualnych potrzeb mieszkańca wyrobów medycznych.
      Nauczanie mieszkańców posługiwanie się wyrobami medycznymi.
      Prowadzenie działalności pseudoprofilaktyczne, polegającej na popularyzowaniu zachowań prozdrowotnych oraz kształtowaniu i podtrzymywaniu sprawności i wydolności w celu zapobiegania niepełnosprawności.
      Wydawanie opinii i orzeczeń dotyczących stanu funkcjonalnego osób poddawanych fizjoterapii oraz przebiegu procesu fizjoterapii.
      Nauczanie mieszkańców mechanizmów kompensacyjnych i adaptacyjnych do zmienionego potencjału funkcji ciała i aktywności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjoterapia
      • Inne wymagania: prawo wykonywania zawodu mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość uzgodnienia godzin pracy
  • Opiekun

    • Wałbrzych

      Zapewnienie mieszkańcom całodobowej opieki. Pomoc i towarzyszenie podopiecznemu w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej. Pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych. Udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia podopiecznego. Aktywne uczestnictwo w procesie rehabilitacji i aktywizacji podopiecznego oraz wykonywanie określonych zadań pod nadzorem lub na zlecenie lekarza bądź terapeuty. Aktywizowanie podopiecznego majce na celu zwiększenie jego samodzielności życiowej oraz rozwijanie zainteresowań. Doradzanie w zakresie planowania wydatków lub sposobu spędzania czasu wolnego. Mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań. Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego. Udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych. Dostrzeganie indywidualnych potrzeb i problemów mieszkańców oraz pomoc w ich zaspokajaniu i rozwiązywaniu. Udział w opracowywaniu i realizacji planów działań do adaptacji nowych mieszkańców do warunków domu oraz indywidualnych planów wspierania mieszkańców. Wykonywanie wszelkich czynności związanych z przyjęciem mieszkańców. Życzliwy, taktowny i pełen wyrozumiałości stosunek do mieszkańców. Przekazywanie swojej następczyni zaleceń, które powinny być wykonywanie na następnych zmianach. Czuwanie nad utrzymanie ciała, głowy, jamy ustnej mieszkańców i ich bielizny osobistej i pościelowej w należytej czystości. Udzielanie pomocy przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych. W razie potrzeby prześcielanie łózek i zmian pościeli. Kontrolowanie żywności dostarczonej mieszkańcom i sposobu jej przechowywania. Czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców. Obchodzenie pomieszczeń mieszkańców podczas zmian dziennych i nocnych ze szczególnym zwróceniem uwagi na chorych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe plus wysługa lat

Pracodawcy w Wałbrzychu