Czy to Twoja firma?

Adwor Sp. z o.o. praca

Lubin
Adwor Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna doradztwo / konsulting / audyt produkcja / przemysł

Oferty pracy Adwor Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adwor Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Adwor Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adwor Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik sklepu

    Adwor Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      Wykładanie towaru na półki sklepowe i magazynowe, sprawdzanie cen i ważności produktów, drobne prace porządkowe.
      Miejsce pracy: ul. Strzegomska 194, 54-430 Wrocław, ul. Zielińskiego 61 53-523 Wrocław
      Forma umowy: umowa zlecenie ok 220 godzin miesiecznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 10 do 12 godzin dziennie
      Termin umowy: 18 miesięcy
      Kontakt z pracodawcą: agata.koltunicka@adwor.pl
      Oferta w sali: G

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Gotowość do nauki i pracy
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe staż pracy 3 miesiące na takim samym lub pododbnym stanowisku gotowość do nauki i pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator produkcji

    • Kąty Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 800 zł / mies.

      Montaż wyrobów gotowych z elementów.
      Kontrola jakości wyrobów.
      Pakowanie.
      Praca w godz.: 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku.
      Umowa o pracę tymczasową.
      Oferta dostępna w sali B, D, F.
      Kontakt z pracodawcą - e-mail: praca@adwor.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, dobry stan zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - na początek, 4000 zł pi 3 miesiącach, 200 zł dodatku na dojazdy, do 600 zł premii uznaniowej
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • 2 800 zł / mies.

      Praca przy produkcji kominków stalowych i żeliwnych.
      Praca na czas określony: 18 MIESIĘCY
      Oferta pracy tymczasowej.
      Godziny pracy 6:00 - 14:00 - 22:00 - 6:00
      Kontakt z pracodawcą: agata.koltunicka@adwor.pl lub 788728611

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy 3 miesiące dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN

Pracodawcy w Lubinie