Czy to Twoja firma?

ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET praca

Łuszczów Pierwszy
Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu
ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.c/c+e

    ROMAN CHUDZIAK - P.P.H.U. TRANSKOBET
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz piasku. Transport ładunków ponadgabarytowych.
      Praca w Lublinie i okolicach do 30 km.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E, uprawnienia na przewóz rzeczy, Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparki

    • Lublin

      Obsługa koparki. wykonywanie wykopów ziemnych przy pracach na budowie (budownictwo przemysłowe i mieszkaniowe) .
      Praca w Lublinie i okolicach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. I