Czy to Twoja firma?

ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Iława
ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Iława
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    ICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Iława
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      odśnieżanie chodników, wejść do budynków (teren Iławy)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Praca wg zleceń - uzależniona od warunków pogodowych. Praca w godzinach porannych. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.

Pracodawcy w Iławie