Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA praca

Radom
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

  • 124 - pracownik gospodarczy

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • 124 - pracownik biurowy

    • Radom
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE PRYMUS-AGD WIESŁAWA I JAN ŚLAŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • 127 - magazynier

    • Radom
    • Zakres obowiązków

      PRACE MAGAZYNOWE NA TERENIE HURTOWNI, WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁEM POSŁUGUJĄCYJM SIĘ JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Radomiu