Czy to Twoja firma?

Infinity Katarzyna Bartkowska praca

Lubin
Infinity Katarzyna Bartkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Infinity Katarzyna Bartkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Infinity Katarzyna Bartkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Infinity Katarzyna Bartkowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Infinity Katarzyna Bartkowska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca fast-foodów

    Infinity Katarzyna Bartkowska
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż posiłków typu fast-food

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagana książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 22 PLN

    • Lubin

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 19,7 - 22 PLN

Pracodawcy w Lubinie