Czy to Twoja firma?

PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK praca

Szamotuły
PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK

Praca alert - powiadomienia

Praca PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK

  • Mechanik samochodów osobowych

    PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK
    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PREMIO OPONY SERWIS BOJSZCZAK SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BOJSZCZAK,WŁADYSŁAW BOJSZCZAK - oferty archiwalne

  • Blacharz

    • Szamotuły
    • Zakres obowiązków

      - prace blacharskie przy samochodach osobowych, busach
      z zachowaniem wysokiej jakości wykonania,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość budowy samochodów, doświadczenia zawodowe wymagane, mile widziana znajomość mechaniki
      • Inne wymagania: - wymagana znajomość technologii napraw blacharskich, - wymiar czasu pracy od 08:00 do 16:00, - umowa na czas określony po zakończeniu której istnieje możliwość podjęcia zatrudnienia na czas nieokreślony, - wymagana znajomość języka ukraińskiego w mowie średnio zaawansowany, w piśmie niższy średnio zaawansowany ze względu na pracę w zespole ukraińskojęycznym oraz obsługę klienta ukraińskojęzycznego,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik samochodowy

    • Szamotuły

      - diagnozowanie oraz weryfikacja usterek,
      - naprawa wykrytych usterek oraz awarii w pojazdach,
      - wykonywanie napraw mechanicznych samochodów
      osobowych,
      - kierowca lawety kat C,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe wymagane
      • Inne wymagania: - wymagane prawo jazdy kat. B, C z uwagi na prowadzenie lawety powyżej 3,5 tony, - miejsce wykonywania pracy teren powiatu oraz teren kraju maksymalnie w promieniu 140km, - zatrudnienie na czas określony 3 lata z mozliwoscią dalszej współpracy na czas nieokreślony, - wymagana znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym ze względu na obsługę klienta ukraińskojęzycznego,

      Oferujemy

Pracodawcy w Szamotułach