Czy to Twoja firma?

Projektowanie - Nadzór - Realizacja inż. Bogdan Wójcik praca

Nowy Sącz
Projektowanie - Nadzór - Realizacja inż. Bogdan Wójcik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Nowy Sącz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Projektowanie - Nadzór - Realizacja inż. Bogdan Wójcik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Projektowanie - Nadzór - Realizacja inż. Bogdan Wójcik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Projektowanie - Nadzór - Realizacja inż. Bogdan Wójcik - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    Projektowanie - Nadzór - Realizacja inż. Bogdan Wójcik
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie robót ogólnobudowlanych. Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie oraz częściowe koszty wyżywienia.

      Praca na terenie całego kraju. Obecnie Gorzów Wielkopolski

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: praca na wysokości pow. 3m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do wynagrodzenia zasadniczego wypłacana jest premia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Chełmiec
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Nowym Sączu